EN etkili 21 LİSTENİN üzerine yüzden doğum günü hediyesi

yükseltilmiş çerçevesini ekran güvenli aswell korur. Jeffy Samsung durum (v.4) Durum'ın tümleşik ekran koruyucu, ekran çizik toplam dokunmatik duyarlılık sağlarken tamamen ücretsiz tutar. Zarar bu tür ekran tamir açısından mantıklı ve makul bir yaklaşım ihtiyacım olacak. Kullanıcı ayrıca tamamen ücretsiz veya ücretli apps Nokia Ovi Shop indirmek için bir konumda olabilir. Bir önemli ölçüde güncelleştirmeleri ayarlanabilir apps eSigorta uygulamaya olabilir. Yaşasın, iPhone uygun bir su geçirmez senaryo XS ve X! İnce yaşam zaman ve tasarım garanti shun için zor bir durumda olmasını sağlar. Askeri darbe ve düşüş koruma için tipik çift vardır ve hatta 10 yıllık sınırlı bir garanti vardır. Ama telefon damla ve şok güvenli olduğundan emin olmak için servis taleplerini ve adresleri telefon için istihdam. Damla koruma ve kir kanıt, şok ve kar yağışı olmak altı bacaklar sahip olur. Yaklaşık 33 damla ve 6 ft bacaklar kanıt su geçirmez, bu Catalyst olay kir, kir ve kar yağışı karşı kilitlendi.

Case’ s korumak, iki katmanı sağlar iPhone için güvenli olduğu kadar on adım düşer. Kadar açılan güvenlik ile ilgili olarak, bizim iPhone durumlarda damla-kanıt çok en az dört feet olmalıdır. Lifeproof Fre durumlarda genellikle herhangi bir iPhone için en iyi koruyucu durumlarda arasındadır. Jeffy Samsung durum (v.4) Fre su geçirmez bir senaryo için fevkalade ince olacak ve senin göstermek perde kapsayan bir şey yok. Fre kir kanıt, kir kanıt, kar yağışı kanıt ve su geçirmez değil. Wetsuit etkisi için iPhone X ve iPhone XS özellikleri 360 derecelik su, şok, kir, damla ve güvenlik kar ve parlak turuncu, turkuaz, karanlık ve gri de dahil olmak üzere dört renk gelir. Bugüne kadar organizasyon için iPhone XS Wetsuit etkisi aynı 360 düzeyi su, şok, kir, sonbahar ve koruma iPhone X durum beri kar alabilir miyim diyor. Görüntüsü biz yer alan diziler açıkça Samsung bu özelleştirilmiş ve özel temalı olacak bir özel telefon durum üretmek için yardımcı olacaktır.

Seçtiğin bu kullanıcı cep telefonu ceplerinde tutmak istiyor herhangi bir çalışanı ile ince tasarımı bu durumda içine bakmak gerekir. Onlar ancak, telefon kullanım sırasında olaydan bu yana kullanıcı tamamen depolama için en iyi ortadan kaldırmak. Sonuçta, onlar yeniden şarj etme iken akıllı telefonlar kullanılabilir. Sadece sen-si olmak ne IPhone tasarım nasıl Herkes belki bir ipod cihazı sahiptir veya bir iPhone çok faydalı her ikisi de bu yana bu yönü tarafından sadece satırlarındaki en iyi bilinen ürünler hakkında değil. Geniş ürün yelpazesi ile online satıcıların araba aksesuarları, giderleri, earphones, el feneri (zaklamp) ve birkaç diğer becerikli alet dahil olmak üzere elde edilebilir. Toparlama, I’ m gibi her iki ağır su geçirmez senaryoları için iPhone X, XS, XS Max ve XR ve konsantre durumlarda sadece koruma bırak. Onlar çeşitli renklerde elde edilebilecek gibi modeller sonraki bölüme bakın. ItIt’ s daha önce satıldı, bu durumda ileti köpek ve kemik mümkündür ve olmasını isteyin ut ne zaman olduğunun bildirilmesini it’ s kullanılabilir. \u0027re düzenlenmiş bir sektör aynı biz burada olmuştur.

Hafif lifleri ile dikkat çekici güç ve termal stableness, bu malzeme 7 ve 7 farklı bu iPhone gibi bir iPhone örneği için ideal bir alternatif yapmak onlar Pitaka senaryolardan artı. Bir alaşım ve genellikle elektrik, ısı ve ses yapmak için dayanıklı, parlak ve yoğun ve ele geçirilmiş harika elektrik, ısı iletim yetenekleri olan madde katı bir element metaldir. Eğer you’ re değil su yalıtımı hakkında endişeli ve önemli ölçüde sağlam iPhone X, XS, XS Max veya XR örneği tercih ederim, gerçekten harika bir seçenektir. Ve Hayır benzersiz için iPhone X, XS, XS Max ve XR tam koşullardır. Kapsamlı bir araştırma mevcut iPhone olguların yaklaşık 250 türleri, gösterir. Bir kez X iPhone lansmanından 2017 yılında üretilen, kesinlikle Apple'nın hemen hemen tüm kırılabilir iPhone hiç dubbed-Ah. Bu sezon üç Apple'nın en son iPhone, iPhone XS, XS Max ve XR, Kupası arkaları var.

Burada, bir rapor için i satın almak için mevcut en iyi iPhone davalarda bilerek telefon X, XS, XS Max ve XR. Telefon senaryoları cep telefonları ve markalar arasında değişmektedir. Şu anda kullanılabilir tasarlanmış ve cep telefonu markaları üzerinde esas çeşitli modelleri vardır. Çoğu insan onları aslında başka bir yerde olabilirdi farkında olmadan orijinal cep telefonu örnek almak seçebilirsiniz! Elma karmaşık iPhone teknik okul-savvy insanlar için üreten kullanıcıları arasında en popüler yapmak olabilir. Bu % 100 su geçirmez değil, yine de marka doğrudan kablosuz şarj etmek için uygun olduğunu belirtir. Hangi sonra yukarı doğru sert plastik-tipi malzeme davanın önde gelen bölümü kaldırmak zor plastik türü senaryo üst alan Samsung Galaxy S3 slayt. Here’ s mümkün şu anda en iyi Samsung Galaxy S10e durumlarda gözden satın almak için telefon. Servis taleplerini de sunduğunuz askeri-grade darbe koruması, öylesine it’ s dayanıklılık ve güzellik. İt†anlam IP68, su geçirmez sıralamasını içerir™ s mükemmel 6.6-ayak bütün bir saat için etrafında su içinde. O belli ki, IP68, it†anlam derecelendirilmiştir™ s 6,6-ayak bir saat etrafında su yararlı.